Światło w ogrodzie

Czasy kiedy światło wykorzystywano w ogrodzie jedynie do rozjaśnienia ciągów komunikacyjnych, minęły bezpowrotnie. Rozwój techniki oświetleniowej spowodował, że nawet przy rosnących cenach energii elektrycznej, możemy pozwolić sobie na efektowne oświetlenie ogrodu bez obaw o wysokość rachunków.

 

W ostatnich latach światło jest nie tylko dopełnieniem kunsztu i polotu projektantów ale stanowi wiodące narzędzie do nadania terenom zieleni, właściwego charakteru i zapewnieniu odpowiedniego klimatu. Dzięki przemyślanemu usytuowaniu źródeł światła, uzyskujemy podkreślenie elementów ogrodu, na których uwidocznieniu szczególnie nam zależy.
Proponujemy rozwiązania, które pozwalają cieszyć się wieczornym, klimatycznym relaksem po przepracowanym dniu. W pięknie oświetlonym i chłodnym ogrodzie.

 

Zapraszamy do kontaktu z F.H.U. GreenEco Andrzej Pasik, abyście mogli Państwo dostrzec inną perspektywę własnego otoczenia. Niezależnie od fazy księżyca czy zachmurzenia, dajemy Państwu radość z podziwiania barwy i formy elementów architektury krajobrazu. Uspokajający plusk cieku wodnego, fontanny czy ściany wodnej, uzupełnimy efektem wizualnym w postaci mieniących się w świetle, kropel wody.

 

Zaprojektujmy razem Twój fantastyczny ogród światła!