Centrum ogrodnicze

 

Centrum Ogrodnicze F.H.U. GreenEco Andrzej Pasik, daje naszym Klientom zarówno możliwość czerpania inspiracji jak i zaopatrzenia się w szeroki asortyment artykułów do aranżacji ogrodu. Z ogromną starannością dobieramy dla Państwa oferowane produkty. Nasza filozofia nie pozwala nam skłaniać się, jak to robią Wszyscy ku produktom masowym oferowanym przez duże sieci handlowe. Centrum F.H.U. GreenEco bazuje na produkcie ręcznie wytwarzanym, rzemieślniczym, materiałach ekologicznych i pochodzenia naturalnego.

 

Zawsze koncentrujemy się na słuchaniu naszych Klientów, aby jeszcze lepiej zrozumieć ich potrzeby, dostosować się do nich i w sposób indywidualny zapewnić najwyższą jakość naszych usług.

Każdy znajdzie coś dla Siebie! Bogaty asortyment drzew, krzewów, bylin, nasion, formy Bonsai. Duży wybór materiałów, akcesoriów i narzędzi ogrodniczych. Elementy systemów nawadniających i oświetlenia w ogrodzie. Kamień naturalny, grysy, okładziny i bruk

W myśl zasady, że „Ziemię pożyczyliśmy od naszych Rodziców, aby ją oddać naszym dzieciom” wprowadziliśmy do naszej oferty; ekologiczne środki ochrony roślin, w pełni naturalne nawozy i pożyteczne mikroorganizmy oraz polepszacze glebowe.

Najwyższy czas, aby odwiedzić Centrum Ogrodnicze F.H.U. GreenEco Andrzej Pasik. Zapraszamy!

 

Godziny otwarcia:
Styczeń – Dyżur telefoniczny. Wizyty w F.H.U. GreenEco po wcześniejszym umówieniu się

Luty – Październik

Pn. – Pt. 8:00 – 19:00
So. 8:00 – 15:00
Nd. 14:00 – 18:00 – Tylko w miesiącach Kwiecień, Maj, Czerwiec

listopad – Grudzień

Pn. – Pt 9:00 – 16:00
So. 9:00 – 14:00

Okres przedświąteczny (Boże Narodzenie)

9:00 – 20:00 (Oświetlony punkt sprzedaży)

Tel.; +48 663 729 663
green_eco@onet.eu