Architektura krajobrazu

Powstanie dobrego projektu zagospodarowania terenu zieleni jest wypadkową, świadomości potrzeb Klienta, kreatywności projektanta, pomysłowości, precyzji, doświadczenia oraz umiejętności przeniesienia marzeń naszych Inwestorów do sfery możliwości realizacyjnych. Znamy z historii przypadki, gdzie projekty uznanych twórców z wielu dziedzin, doczekały się realizacji po wielu latach. Pomysłowość nie zawsze idzie w parze z zaawansowaniem technologicznym i możliwościami wykonania określonych działań. Andrzej Pasik w F.H.U. GreenEco, starannie przygotowuje się przed przystąpieniem do fazy projektowania. Wszystko po to, aby Klient otrzymał projekt możliwy do realizacji bez konieczności zwiększania ustalonego budżetu inwestycyjnego.

W związku z powyższym fazę rysu koncepcyjnego poprzedzają rozmowy z inwestorem, oględziny terenu mające na celu dopasowanie planowanej realizacji do otaczającego środowiska. Ogromny wpływ na tę fazę projektowania mają potrzeby Inwestora, jego charakter, architektura i wygląd domu. Nasza skrupulatność nie pozwala nam przejść obojętnie obok wyglądu np. istniejącego tarasu lub mebli w ogrodzie. Dbałość o szczegóły, detale na tym etapie odwdzięcza się później nie tylko efektownym zakończeniem realizacji, ale pozwala cieszyć się uzyskanym efektem przez wiele lat.

 
Jeżeli rozpatrujecie Państwo opcje renowacji swojego „zielonego azylu” lub chcecie zbudować go od podstaw? Nie zwlekajcie! Już teraz możecie bez ponoszenia kosztów skontaktować się z F.H.U. GreenEco Andrzej Pasik telefonicznie, drogą elektroniczną lub wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Formularz zgłoszeniowy – Prosimy o uważne zapoznanie się z opcjami a następnie zaznaczenie interesujących Państwa składników. Formularz nie stanowi zamówienia i nie jest wiążący dla stron. Przesłane dane pozwalają nam zapoznać się z potrzebami oraz pomagają w przygotowaniu się do spotkania z Państwem.