O nas

Historia F.H.U. GreenEco Andrzej Pasik nie jest opowieścią o tradycji, o rozwoju czy osiągnięciach. Dokonania firmy Andrzeja Pasika to historia ludzi, którzy kochają swoją pracę, którym udało się połączyć doświadczenie, zdolności, miłość do natury w praktyczne rozwiązania, składające się na ofertę przedstawianą naszym Klientom.

Hasło przewodnie „F.H.U. GreenEco – Cała Paleta Zieleni” odzwierciedla charakter firmy, która mimo kompleksowej propozycji zaprojektowania, dostarczenia roślin, wykonania i pielęgnacji terenu zieleni nadal pozostaje firmą unikalną. Andrzej Pasik nigdy nie dążył do obsługi Klienta „masowego”. Indywidualne podejście do każdego projektu gwarantuje zadowolenie użytkownikom naszych, „skrojonych na ich miarę” realizacji przez wiele lat a może i pokoleń. Filozofia działań F.H.U. GreenEco, wymaga skupienia wokół firmy osób o tożsamym sposobie myślenia. Dobór pracowników, którzy z pasją i pieczołowitością dbają o realizację projektów z zachowaniem najmniejszych szczegółów jest priorytetem. Wiele godzin wspólnej pracy, dyskusji stało się kluczem do ukształtowania u naszych Pracowników „sztywnego kręgosłupa”, który nie pozwala na kompromisy w kwestiach jakości obsługi naszych Klientów.

 

Przez kontakt z F.H.U. GreenEco Andrzej Pasik, dajemy Tobie możliwość realizacji planów zgodnie z powyższą filozofią w obrębie; architektury krajobrazu, zagospodarowania i pielęgnacji terenów zieleni, centrum ogrodniczego, nawodnienia i światła w ogrodzie.

 

Prosimy o kontakt – odkryj możliwości F.H.U. GreenEco w swoim ogrodzie!!!

 

F.H.U. GreenEco Andrzej Pasik
Laski 13E
62-731 Przykona
Woj. WLKP
Tel.; +48 663 729 663
green_eco@onet.eu